fbpx
  • Telefon: +905327324060
  • E-Posta: info@dijitaldr.com

Hakkımızda

Doktor Siteleri > Hakkımızda

Biz sağlık sektöründe hizmet veren doktorlar, diş hekimleri, terapistler ve beslenme uzmanları için 1 numaralı web sitesi sağlayıcısıyız. Dijital Dr., sağlık uzmanlarının internette işlerini yürütmelerine ve büyütmelerine yardımcı olmak için profesyonel web siteleri ve dijital pazarlama hizmetleri sunmak amacıyla bir araya gelmiş tutkulu web sitesi tasarımcıları, dijital pazarlama uzmanları ve uygulama geliştiricilerinden oluşan bir ekiptir.

Bu sayfaya geldiyseniz, büyük olasılıkla yeni bir web sitesi yaptırmak ya da mevcut olanı yeniden canlandırmak istiyor olabilirsiniz. Doğru yerdesiniz, son 10 yılda sağlık uzmanları için onlarca web sitesi kurduk ve sizinkini kurmanıza da destek olmak isteriz.

Felsefemiz, sadece kurulum sürecinde değil; web siteniz kullanıma geçtikten sonra bizimle çalışmayı kolay ve zevkli hale getirmektir. Sizin gibi, biz de işletmenizin internette başarılı olmasını istiyoruz. Bu nedenle, size ihtiyacınıza özel belirleyeceğimiz paketlerden biri ile hizmet vererek arama sonuçlarında en üst sıralarda olmanızı sağlayacak geliştirmeleri yapmaya çok önem veriyoruz.

Kurulum dışında, web sitenizle ve online görünürlüğünüzle ilgili ekstra ihtiyaçlarınız olabilir. Web sitenize dilediğiniz zaman yeni içerik düzenlemek ya da eklemek istiyorsanız, istediğiniz herhangi bir değişiklik için bize sadece bir e-posta göndermeniz yeterli. Biz hepsini sizin için yönetmek için buradayız.

Herhangi bir sorunuz varsa, telefonla, e-posta yoluyla ya da Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçin.

Videoyu oynat
Dijital DR

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Dijital farkındalık oluşturma

10 yıllık dijital kanal tecrübemizi sağlık çalışanlarına aktarmaya başladık. Web sitesi ve sosyal medya yönetimi konusunda dijital farkındalığınızı birlikte yaratabiliriz.

SEO Odaklı İçerik Yönetimi

Web sitenizi uçtan uca SEO uyumlu olarak tasarlıyoruz, böylece kısa vadede Google’da üst sıralarda yer alabileceksiniz.

Kesintisiz Hizmet

Web sitenizin tüm tüm teknik ihtiyaçlarını kesintisiz sağlıyoruz. Telefon, mail ya da Whatsapp ile uzman ekibimizden kesintisiz destek alabilirsiniz.

3 Adımda Web Sitenizi KuruyoruzSektöre uygun tasarımlarla dijitaldeki yerinizi alın

Site Tasarımınızı Örnekler İçinden Seçin

Doktorlar, diyetisyenler, diş hekimleri, terapistler ve diğer tüm sağlık uzmanları için oluşturduğumuz birbirinden şık ve fonksiyonel tasarımlardan size en uygun tasarımını seçin.

Hizmetlerinizi ve Uzmanlık Alanlarınızı Paylaşın

Uzmanlık alanlarınız, hizmetleriniz, iletişim bilgileriniz ve tabii ki başarı hikayelerinizi iletin.

Anahtar Kelimelerinizi Belirleyin

Hangi ifadelerle anılmak istiyorsunuz: uzmanlığınızda sizi önde çıkaracak anahtar kelimeleriniz iletin, sizi Google’da üst sıralarda masrafsız çıkaralım.

Slide